Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pasniegti labklājības ministra atzinības raksti par sabiedrības izpratnes veicināšanu pret cilvēkiem ar invaliditāti | 30.11.2017.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā labklājības ministrs Jānis Reirs pasniedzis atzinības rakstus "Gada balvas personu ar invaliditāti atbalstam 2017" ietvaros.

"Man ir tas gods sveikt pašaizliedzīgus cilvēkus, kas ikdienā dara labus darbus - veicina sabiedrības izpratni par cilvēkiem ar invaliditāti. Esmu pārliecināts, ka šādi cilvēki izdara ļoti daudz, lai izglītotu sabiedrību, lai nesaprastais kļūtu saprasts un kopumā tieši viņi ļauj noticēt, ka mūsu sabiedrība kļūst aizvien tolerantāka pret cilvēkiem ar invaliditāti, " uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Par pieņemošas attieksmes veicināšanu sabiedrībā, stāstot pieredzi saskarsmē ar īpašiem bērniem, atzinības rakstu saņēma Anete Bendika, par pašaizliedzīgu darbu savu audzēkņu labā - Ināra Oļena, Pelšu speciālās internātskolas direktore, par nozīmīga projekta radīšanu nedzirdīgām māmiņām - Diāna Zālamane-Leite, projekta „Nepalikt vieniem klusumā" vadītāja. Par ieguldījumu sabiedriskās domas veidošanā, iestudējot izrādi par neparasto zēnu, atzinības raksts tika pasniegts izrādes "Savādais atgadījums ar suni naktī" veidotājiem (režisors Viesturs Sīlis un aktieris Kārlis Krūmiņš).

"Gada balvas personu ar invaliditāti atbalstam" apbalvošanas ceremonija notika jau trešo gadu. To organizē Tiesībsarga birojs ar mērķi identificēt labās prakses piemērus un sekmēt personu ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju darbību.