Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks seminārs pret vardarbību pret sievieti | 04.12.2017.

Interesenti tiek aicināti gūt vērtīgas zināšanas, piedaloties seminārā „Vardarbība pret sievieti - sabiedrības tiesību un upura tiesību krustugunīs. Mediju loma sabiedrības izpratnes un attieksmes veidošanā".

Seminārs notiks šī gada 7. decembrī Rīgā, Valsts policijas centrālajā ēkā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, k - 4, no plkst. 9.30 līdz 13.00.

Semināra eksperti ir izveidojuši visaptverošu semināra programmu, kurā mediju pārstāvjiem būs iespēja gūt plašākas zināšanas ne tikai par vardarbības pret sievieti problēmu nacionālā, bet arī globālā kontekstā, iezīmējot gan aktuālāko statistiku, gan, vēršot uzmanību būtiskiem fenomena aspektiem. Tā skaidrošanā eksperti īpaši pievērsīsies jautājumiem par to, kādēļ vardarbības upuri bieži izvēlas klusēt par nodarījumu un nereti pat aizstāv pāri darītāju un arī par to, kāda ir līdzcilvēku loma un atbildība šajā kontekstā.

Aicinām semināram pieteikties līdz 6. decembrim, sazinoties ar Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Sigitu Pildavu e-pastā: sigita.pildava@vp.gov.lv, mob.:27891986.