darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 26.01.2018.

Pirmdiena, 29. janvāris

  • Labklājības ministrijas (LM) Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta vecākā eksperte Natālija Pīlipa Briselē piedalīsies ES Padomes Sociālo jautājumu darba grupas sanāksmē, kurā tiks turpinātas diskusijas par Eiropas Parlamenta un Padomes priekšlikuma direktīvai par darba un privātās dzīves līdzsvaru vecākiem un aprūpētājiem tālāko virzību.

Otrdiena, 30. janvāris

  • Labklājības ministrs Jānis Reirs Briselē tiksies ar ES nodarbinātības, sociālo lietu, prasmju un darbaspēka mobilitātes komisāri Mariannu Teisenu, lai pārrunātu Eiropas Komisijas aktuālās iniciatīvas sociālajās politikas un darba tiesību jomā.
  • LM pārstāvji Briselē piedalīsies ES Padomes Sociālās aizsardzības komitejas sēdē, kurā tiks pārrunātas Eiropas Komisijas iniciatīvas IKT atbalstam sociālajām inovācijām, konsultāciju un pētījumu par piekļuvi sociālajai aizsardzībai rezultāti u.c. jautājumi.

Trešdiena, 31. janvāris

  • Labklājības ministrs Jānis Reirs sāks trīs dienu vizīti Londonā (Lielbritānijā), kur plānotas vairākas tikšanās saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un pilsoņu tiesību jautājumiem.
  • LM Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta vecākā eksperte Agnese Gaile piedalīsies ES sieviešu un vīriešu vienlīdzīgu tiesību un iespēju veicināšanas darba grupas sanāksmē Sofijā, Bulgārijā

Piektdiena, 2. februāris

  • Valsts darba inspekcijas sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūtu organizē „6. Darba aizsardzības filmu pēcpusdienu". Tā plkst. 15.00 sāksies Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS.