darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu sociālās aprūpes centra „Rīga” filiālē „Rīga” | 05.02.2018.

Labklājības ministrija (LM) informē, ka ir uzsākts kriminālprocess par Krimināllikuma 171.panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu par iespējamo aizbildņa tiesību ļaunprātīgu izmantošanu valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Rīga" filiālē „Rīga".

Jau iepriekš ziņojām, ka Labklājības ministrija rosinātajā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) un biedrības "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" veiktajā pārbaudē VSAC "Rīga" filiālē "Rīga" konstatēts, ka netiek nodrošināta bērnu pienācīga aprūpe.

Labklājības ministrs Jānis Reirs parakstījis rīkojumu par VSAC "Rīga" filiāles "Rīga" vadītājas Marijas Ziņinas atbrīvošanu no amata. Savukārt pret VSAC „Rīga" direktori Inesi Pauderi ierosinātas jau trīs disciplinārlietas: divās no tām izteikts rājiens, trešajā lēmums tiks pieņemts tuvākajā laikā. Gan Ziņiņa, gan Paudere ir iesniegušas tiesā prasības, kurā lūdz atcelt ministrijas rīkojumus.

Pēc labklājības ministra Jāņa Reira vārdiem, VBTAI vērsies policijā, lai izvērtētu, vai nav pārkāptas aizbildnības tiesības vai pilnvaras uz bērnu. "Iestādes vadītājs ir aizbildnis bērnam, un viņam par bērnu jārūpējas tādā pašā līmenī kā vecākam," uzsvēra ministrs.