darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Reirs atbrīvo VSAC „Rīga” direktori Pauderi no amata | 05.02.2018.

Labklājības ministrs Jānis Reirs pirmdien, 5. februārī, parakstījis rīkojumu par valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Rīga" direktores Ineses Pauderes atbrīvošanu no amata sakarā ar konstatētajiem pārkāpumiem VSAC „Rīga" saimnieciskajā darbībā.

"Labklājības ministrija uzskata, ka VSAC „Rīga" direktores darbībā konstatētie pārkāpumi ir ļoti nopietni, tāpēc pieņemts lēmums par viņas atbrīvošanu no amata," uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs. "Turpināsim sadarbību arī ar tiesībsargājošām iestādēm, lai noskaidrotu viņas vainas pakāpi saimnieciskās darbības pārkāpumos. Tāpat darīsim visu, lai VSAC „Rīga" filiālēs uzlabotu pacientu aprūpi, viņu dzīves kvalitāti un sakārtotu saimniecisko darbību."

Labklājības ministrija, ņemot vērā disciplinārlietas ietvaros iegūto informāciju, izvērtēs iespēju vērsties Valsts policijā par VSAC „Rīga" konstatētajiem pārkāpumiem saimnieciskajā darbībā.

Iepriekš ziņojām, ka Labklājības ministrija rosinātajā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) un biedrības "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" veiktajā pārbaudē VSAC "Rīga" filiālē "Rīga" konstatēts, ka netiek nodrošināta bērnu pienācīga aprūpe. Tāpēc VBATI vērsās policijā, lai izvērtētu, vai ir notikusi bērnu aizbildņa tiesību ļaunprātīga izmantošana.

Kopumā pret VSAC „Rīga" direktori Inesi Pauderi ierosinātas trīs disciplinārlietas: divās no tām izteikts rājiens, trešajā pieņemts lēmums par viņas atbrīvošanu no amata. Lēmumu par pirmo rājienu Paudere ir pārsūdzējusi tiesā.