darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina pieteikties konferencei par darba un ģimenes līdzsvaru | 12.02.2018.

Sākusies reģistrācija Labklājības ministrijas rīkotajai konferencei "Darba un ģimenes līdzsvars", kas notiks 8. martā. Tā vienlaikus būs projekta "Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas stādā nestandarta darba laiku" noslēguma konference.

Konferences mērķis ir sekmēt darba un ģimenes līdzsvara politikas attīstību, attīstot jaunas iespējas un instrumentus īpaši tiem, kas strādā nestandarta darba laikā, kā arī attīstīt jaunus sadarbības instrumentus un formas starp valsts, privāto un pilsoniskās sabiedrības sektoru, iesaistoties informētības veicināšanas pasākumos.

Nepieciešamība apvienot darbu un ģimeni rada jautājumus, problēmas, izaicinājumus un dilemmas dažādām ieinteresētajām pusēm. Beidzamajos gados ir vērojams nodarbināto skaita pieaugums nestandarta darba laikā, proti - kad darbs ir vakaros, nakts stundās un brīvdienās. Tāpat pieaug to cilvēku skaits, kas strādā vairāk nekā 40 stundas nedēļā. Līdz ar to ģimenēm, kurās viens vai abi vecāki strādā nestandarta darba laikā, bērnu pieskatīšanas pakalpojumi var būt nepieciešami laikā, kad tradicionālie bērnu pieskatīšanas pakalpojumi nav pieejami.

Tāpēc pasākuma mērķis ir aicināt kopā starptautiskos un vietējos ekspertus, uzņēmējus, pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus, valsts un reģionālās politikas veidotājus, pašvaldību pārstāvjus un politiķus, lai kopīgi meklētu risinājumus darba un ģimenes līdzsvara izaicinājumiem.

Pieteikties konferencei šeit