Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 16.02.2018.

Otrdiena, 20. februāris

  • Labklājības ministrijas Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta vecākā eksperte piedalīsies Eiropas Savienības Padomes Sociālo jautājumu darba grupas sanāksmē Briselē, Beļģijā, lai turpinātu diskusijas par priekšlikumu direktīvai par darba un privātās dzīves līdzsvaru vecākiem un aprūpētājiem.

Trešdiena, 21. februāris

  • Labklājības ministrija organizē diskusiju "Sociālo darbinieku slodze un darba laiks". Tā plkst.14.30 notiks Birojnīcā, Berga Bazārā, Dzirnavu iela 84 k-2
  • Valsts darba inspekcijas (VDI) pārstāvji Liepājā piedalīsies seminārā „Drošs darbs slēgtās telpās". Seminārs notiks Liepājas Jūrnieku centrā un sāksiesplkst. 13.00.

Ceturtdiena, 22. februāris

  • Atzīmējot Eiropas dienu noziegumos cietušajiem, notiks akcija "Pajautā juristam". Akcijas ietvaros interesentiem, zvanot uz noziegumos cietušo atbalsta tālruni 116006, būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas no augsti kvalificētiem juristiem jautājumos, kas saistīti ar vardarbību ģimenē. Akcija ir viena no LM īstenotā un ES programmas "Tiesības, vienlīdzība un pilsonība" līdzfinansētā projekta "Izpratnes veidošanas kampaņa par nulles toleranci attiecībā uz vardarbību pret sievietēm "Vardarbībai patīk klusums"" aktivitātēm.
  • LM notiks tikšanās ar brīvprātīgā darba koordinatoriem VSAC, lai pārrunātu brīvprātīgā darba organizēšanu, norisi un attīstību.

Piektdiena, 23. februāris

  • LM pārstāvji Jūrmalā tiksies ar Rīgas plānošanas reģiona un pašvaldību pārstāvjiem, lai diskutētu par plānotajiem sabiedrībā balstīto sociālo pakalpojumu attīstības risinājumiem deinstitucionalizācijas plāna ietvaros.
  • VDI ESF projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana ietvaros Saldū rīko semināru "Darba vides riska faktori pārtikas ražošanas uzņēmumos". Seminārs sāksies plkst. 09.30.