Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

AKTUALITĀTĒM Pilns arhīvs
TIEŠRAIDE: Konference Sociālā darba speciālistiem | 23.03.2018.

tiesraides_baneris_liels1.jpg - 227.45 KB
 
 
Labklājības ministrija aicina sekot līdzi video tiešraidē konferences sociālā darba speciālistiem "Profesionālo kompetenču pilnveide sociālajā darbā" norisei. Konference notiks Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, no plkst.10.00 līdz 15.30. Konferences noslēgumā plkst. 16.15 notiks konkursa "Gada labākais sociālais darbinieks Latvijā 2017" balvas pasniegšanas ceremonija.

KONFERENCES TIEŠRAIDE SKATĀMA ŠEIT

Konference "Profesionālo kompetenču pilnveide sociālajā darbā" ir turpinājums iepriekšējos gados iesāktajai sarunai par profesionālo integritāti un tai atbilstošu rīcību saskaņā ar izvēlētās profesijas vērtībām un pamatprincipiem. Konferences mērķis ir veicināt sarunu par mērķtiecīgu profesionālo kompetenču plānošanu un pilnveidi jomas, institūcijas un personas līmenī. 

Konferences norise plānota divās plenārsēdēs. Pirmajā tiks runāts par sociālā darba kompetenču plānošanu, vadīšanu un nākotnes izaicinājumiem. Konferences otrajā daļā profesionāļi dalīsies pieredzē par kompetenču attīstību un profesionālās kompetences nozīmi sociālā darba praksē.
Konferences mērķa grupa ir valsts un pašvaldību iestāžu un nevalstisko organizāciju sociāla darba speciālisti, izglītības iestāžu mācībspēki un studenti, kā arī citi interesenti. 
 
 
9:00-10:00 Reģistrācija

10:00-12:45 Plenārsēde I: Sociālā darba profesionālo kompetenču plānošana, vadīšana un nākotnes izaicinājumi

Sociālā darba speciālistu sagatavošana nākotnes izaicinājumiem | Alfonso Lara Montero, European Social Network
Vadības kompetenču nozīme darbinieku augstas motivācijas un snieguma nodrošināšanā | Agita Kalviņa, Valsts administrācijas skola
Specializācijas un tām nepieciešamās kompetences | Mārtiņš Moors, Sociālo darbinieku biedrība
Pieredze. Sadarbība. Izaugsme. | Inga Pāvula, pedagogu izglītības eksperte, supervīzore

13:45-15:45 Plenārsēde II: Kompetenču attīstība: prakses stāsti 

Sociālais darbs ar klientu kā privilēģija | Aleksandra Pavlovska, Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem "Zelda"
Izaicinājumi sociālā gadījuma vadīšanas kompetenču pielietojumā | Jana Pūķe, Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrs
Kompetence tā ir atbildība | Vita Roga-Wiles, sociālās pedagoģijas doktore, Lielbritānijas kopienas sociālās aprūpes aģentūras "Vitascare" dibinātāja

16:15-18:00 Gada labākais sociālais darbinieks Latvijā 2017 balvas pasniegšanas ceremonija 

Tiešraides laikā interesenti aicināti komentēt un uzdot jautājumus, rakstot uz e-pastu socdarbs@lm.gov.lv vai tālr.nr. 25447911

Konference tiek īstenota ar ESF atbalstu projekta Nr. 9.2.1.1/15/I/001 "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros, turpinot ikgadējo konferenču ciklu ar mērķi veicināt sarunu par būtiskām sociālā darba jomas aktualitātēm un problēmām.

 

 
 
logo_ansamblis_krasains1.jpg - 140.96 KB