darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 25.01.2008.

Pirmdiena, 28.janvāris

  • Labklājības ministre Iveta Purne apmeklēs Salaspils 1.vidusskolu, „Draudzīgā aicinājuma" akcijas ietvaros pasniedzot savai skolai grāmatu dāvinājumu.
  • Labklājības ministre I. Purne plkst.16.00 Labklājības ministrijā tiksies ar Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvjiem, lai diskutētu par aktuāliem sociālās politikas jautājumiem.
  • Sociālo pakalpojumu pārvaldes (SPP) vadība tiksies ar Bērnu un ģimenes lietu ministrijas pārstāvjiem, lai pārrunātu ar vardarbībā cietušo bērnu sociālo rehabilitāciju saistītos jautājumus.

Otrdiena,29.janvāris

  • Labklājības ministre I. Purne laikā no 29.janvārim līdz 3.februārim Ļubļanā (Slovēnija) piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības un sociālās politikas ministru neformālajā sanāksmē.
  • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs piedalīsies Saeimas Sociālo un darba lietu Nodarbinātības apakškomisijas sēdē, kurā diskutēs par situāciju saistībā ar viesstrādnieku nodarbinātību Latvijā.

Sēde sāksies plkst.14.00 un tajā piedalīsies Labklājības ministrijas, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvji.

  • SPP direktore Ruta Celitāne piedalīsies Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas sēdē, kurā informēs par situāciju saistībā ar vardarbībā cietušo bērnu sociālo rehabilitāciju.

Ceturtdiena, 31.janvāris

  • Labklājības ministre I.Purne Ļubļanā (Slovēnija) piedalīsies ES Dzimumu līdztiesības ministru neformālajā sanāksmē.

Sanāksmes laikā ministre piedalīsies diskusijā „Atbalsts Lisabonas nodarbinātības mērķu sasniegšanai un dzimumu līdztiesības veicināšanai, izskaužot dzimumu stereotipus izglītībā, tādējādi mazinot darba tirgus segregāciju pēc dzimuma".

  • Notiks NVA Konsultatīvās padomes sēde, kurā izskatīs valdības darbības pirmajās 100 dienās īstenojamos uzdevumus nodarbinātības jomā, kā arī pārvaldes līgumu 2008.gadam.

Sēde plkst. 14.00   notiks Krišjāņa Valdemāra ielā 38 k-1.

Informāciju sagatavoja:
Juris Vīgulis, Komunikācijas departamenta sabiedrisko attiecību speciālists, 7021590, 26184007, juris.vigulis@lm.gov.lv,
Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv