darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre I. Purne piedalīsies ES nodarbinātības un sociālo lietu ministru neformālajā padomē Slovēnijā | 28.01.2008.

28.01.2008.Labklājības ministre Iveta Purne otrdien, 29. janvārī dosies uz Ļubļanu (Slovēnija), lai piedalītos Slovēnijas Eiropas Savienības (ES) prezidentūras ietvaros organizētajā Dzimumu līdztiesības ministru neformālajā padomē un Nodarbinātības un sociālo lietu ministru neformālajā padomē, kā arī konferencē par dzimumu stereotipu ietekmi uz izglītību, nodarbinātību un citām jomām.

ES Nodarbinātības un sociālo lietu ministru neformālajā sanāksmē, kas notiek no 31.janvāra līdz 2.februārim, ministre iepazīsies ar dalībvalstu pieredzi šajā jomā un informēs par Latvijas piedāvātajiem risinājumiem, kas ļautu efektīvāk realizēt  Slovēnijas prezidentūras apņemšanos sekmēt dalībvalstu centienus pielāgot ES darba tirgu mūsdienu prasībām.

„Latvija jau šobrīd ir izstrādājusi un sekmīgi ievieš īpašus nodarbinātības pasākumus - piemēram, tiek sekmēta darba prasmju apgūšana pie darba devēja, kā arī veidotas subsidētas darba vietas pirmspensijas vecuma bezdarbniekiem. Tomēr ir jādomā par aizvien jaunām elastīgākām darba formām un īpaši jāsekmē jauniešu un vecāka gadagājuma cilvēku iesaistīšana darba tirgū, " norāda ministre.

31. janvārī I. Purne uzstāsies ES dzimumu līdztiesības ministru neformālajā sanāksmē, kurā diskutēs par atbalstu Lisabonas stratēģijas nodarbinātības mērķiem dzimumu līdztiesības veicināšanai.

Ministre diskutēs arī par to kā pilnīgāk pielietot jaunu sieviešu inovatīvo potenciālu un talantus, lai mudinātu sievietes izvēlēties netradicionālu izglītību, kas savukārt radītu plašākas nodarbinātības izvēles un līdzvērtīga atalgojuma saņemšanas iespējas.

Informāciju sagatavoja: 
Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre 67021685, 29494943, gunta.skrebele@lm.gov.lv