darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Purne ar vecāku apvienību pārrunā plānoto sociālajā politikā | 13.02.2009.

Lai pārrunātu sociālās politikas pašreizējo virzību un informētu par valdības plāniem šajā jomā, labklājības ministre Iveta Purne šodien tikās ar vecāku apvienības „Māmiņu klubs" un resursu centra „Marta" pārstāvēm.

Diskusijas laikā ministre uzsvēra, ka „sociālās apdrošināšanas pabalstiem ir jākalpo kā ienākumu aizvietotājiem dažādās dzīves situācijās. Savukārt valstij jāstiprina atbildība par ģimeni arī pēc tam, kad bērns ir sasniedzis gada vecumu."

I.Purne norāda, „gadījumā, ja valdība izšķirsies par vecāku pabalsta samazināšanu strādājošiem vecākiem, noteikti tiks ievērots tiesiskās paļāvības princips, proti, tas attieksies tikai uz nākotnes pabalsta saņēmējiem, nevis tiem, kas to pašreiz jau saņem. Katrā ziņā šo lēmumu nepieņems steigā, bet gan rūpīgi izvērtējot. "

Lai turpinātu šodien aizsākto sarunu, Labklājības ministrija 19.februārī  pl.11.00 organizēs publisku diskusiju Valsts pabalsts = ģimenes pamats? , lai uzklausītu dažādu pušu viedokļus par valsts pabalstu lomu ģimenes plānošanā.

Uz sarunu plānots aicināt pārstāvjus no Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu, Izglītības un zinātnes ministrijām, Latvijas Pašvaldību savienības, kā arī sabiedrībā zināmus demogrāfus, statistiķus, sociālantropologus, nevalstisko organizāciju  pārstāvjus.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv