Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Ivetu Purni pavadīs divas „ēnas” | 18.02.2009.

Labklājības ministri Ivetu Purni šodien, 18.februārī, pavadīs divas „ēnas" - Santa Šūmane no Rīgas 93.vidusskolas 11.klases un Jānis Peisenieks no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 11.klases. No rīta abi jaunieši iepazīsies ar ministres darbu Labklājības ministrijā, bet pusdienlaikā viņi pavadīs ministri uz Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdi.

„Lepojos, ka mums aug spēcīga jaunā paaudze, kura ļoti nopietni domā par savu un tautas kopīgo nākotni. To apliecina jauniešu interese gan par valsts ekonomiskā un sociālā stāvokļa uzlabošanu, gan cilvēku labklājības celšanu, " atzīst labklājības ministre Iveta Purne.

Labklājības ministrija (LM) jau vairākus gadus piedalās izglītības organizācijas "Junior Achievement Latvija" organizētajās "Ēnu dienās", kuru laikā jauniešiem tiek dota iespēja kļūt par amatpersonu ēnām, ielūkoties īstā darba pasaulē, piedalīties ikdienas darbos, apjaust savas karjeras iespējas, kā arī vērot, kā skolā iegūtās zināšanas tiek izmantotas darbā.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt jauniešus ielūkoties iecerētās profesijas ikdienā, lai palīdzētu sagatavoties darba tirgum, veidojot savu karjeru atbilstoši savām radošām spējām, interesēm un ekonomiskajai situācijai reģionā, valstī un pasaulē. Veidot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi sekmīgai jauniešu integrācijai sabiedrībā.

Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums. Ēnu dienas laikā skolēni atrod un apmeklē kādu noteiktu darba vietu un vismaz 4 stundas vēro ēnu devēja darbu un pienākumus.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.