darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Sociālās integrācijas valsts aģentūra piedāvās jaunus pakalpojumus | 24.02.2009.

Lai uzlabotu izglītības, profesionālās apmācības un rehabilitācijas pakalpojumu kvalitāti, Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) pilnveidos sociālās rehabilitācijas programmas un piedāvās jaunus pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti.

Turpmāk SIVA būs pieejami vairāki jauni pakalpojumu veidi sociālajā un medicīniskajā rehabilitācijā arī cilvēkiem, kas pakalpojumus saņem par maksu, piemēram, hidroterapijā, termoterapijā un fizikālajā terapijā.

Savukārt kopš 2007.gada par 10% ir pieaugušas SIVA sniegto pakalpojumu tiešās izmaksas, ko veido energoresursu, apkures, ūdens, pārtikas preču un citi izdevumi, tāpēc tiks paaugstināta maksa atsevišķām maksas mācību programmām un maksas rehabilitācijas pakalpojumiem.

To paredz šodien, 24.februārī, valdībā pieņemtie Labklājības ministrijas (LM) izstrādātie grozījumi noteikumos par Sociālās integrācijas valsts aģentūras sniegto publisko maksas pakalpojumu cenrādi.

SIVA ir LM padotības iestāde, kuras galvenais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ar invaliditāti atgriezties sabiedrībā kā tās pilnvērtīgiem locekļiem. 

Šobrīd SIVA var apgūt 21 izglītības programmu - tiek piedāvātas 14 profesionālās vidējās, arodizglītības un profesionālās pamatizglītības programmas, kā arī 7 pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas. Visas SIVA apgūstamās izglītības un studiju programmas ir akreditētas.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv