Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 15.02.2008.

Pirmdiena, 18.februāris

Valsts aģentūras „Sociālās integrācijas centrs" (SIC) direktore Regīna Simsone un centra speciālisti apmeklēs SIC atbalsta punktu Viesītē, lai pārrunātu invalīdu profesionālās rehabilitācijas iespējas Zemgales reģionā.

Tāpat vizītes laikā SIC pārstāvji nodos Vācijas biedrības „Atbalsts Latvijas invalīdiem" dāvināto datoru un printeri vienam Viesītē dzīvojošam invalīdam.

Otrdiena, 19.februāris

Sociālās iekļaušanas politikas departamenta direktore Sandra Baltiņa piedalīsies starptautiskajā konferencē „Dzīve pēc institucionālās aprūpes. Jauniešu sociālā iekļaušana un vienlīdzīgas iespējas: labās prakses noteikšana un veicināšana", kurā informēs par sociālās iekļaušanas politiku.

Konferenci organizē Bērnu un ģimenes lietu ministrija un tā notiks viesnīcas „Rīga" konferenču zālē.

Ceturtdiena, 21.februāris

Labklājības ministre Iveta Purne dosies reģionālajā vizītē uz Valmieru, lai ar sociālajiem darbiniekiem diskutētu par pakalpojumu attīstību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem.

Tāpat vizītes laikā labklājības ministre tiksies ar pašvaldību vadītājiem un pārrunās aktuālos jautājumus sociālajā jomā. 

Piektdiena, 22.februāris

Labklājības ministre I.Purne dosies uz Kuldīgas rajona Alsungu, lai piedalītos piemiņas brīdī, kas veltīts sociālā aprūpes centra „Reģi" ugunsgrēkā bojā gājušiem iedzīvotājiem.

Informāciju sagatavoja:

Vineta Bērziņa, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26497758, vineta.berzina@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv