Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 13.03.2009.

Pirmdiena, 16.marts

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst.11.00 tiksies ar Nodarbinātības valsts aģentūras vadību, lai apspriestu operatīvo rīcību saistībā ar situāciju darba tirgū.

Trešdiena, 18.marts

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst.15.00 piedalīsies Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē.

Ø Laikā no 18.līdz 19.martam Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras pakalpojumu speciālisti piedalīsies Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras dienās, lai interesentus informētu par piedāvātajiem karjeras pakalpojumiem, darba tirgus tendencēm un citiem ar karjeru un izglītību saistītiem jautājumiem.

Interesenti varēs saņemt palīdzību CV rakstīšanā, kā arī konsultācijas turpmākās profesionālās karjeras veidošanā. Pasākums notiks Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Ø Valsts darba inspekcija (VDI) rīkos informatīvo semināru „Darba tiesisko attiecību izbeigšana un to tiesiskais pamatojums. Problēmas. Situāciju analīze"

Seminārs organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta "Darba tiesisko attiecību un darba drošības sistēmas uzraudzības pilnveidošana" ietvaros. Pasākums notiks viesnīcā "Islande Hotel", Rīgā, Ķīpsalas ielā 20.

Ceturtdiena, 19.marts

Ø VDI rīkos informatīvo semināru „Darba vides riski kokapstrādē".

Seminārs organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta "Darba tiesisko attiecību un darba drošības sistēmas uzraudzības pilnveidošana" ietvaros. Pasākums notiks SIA „Kopmans un Co„ telpās, Valmierā, Strautu ielā 1.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.