darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Ministre I. Purne reģionālajā vizītē tiksies Valmieras sociālās aprūpes institūciju pārstāvjiem un pašvaldību vadītājiem | 20.02.2008.

20.02.2008. Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) rīt, 21. februārī kopā ar ministrijas speciālistiem dosies reģionālajā vizītē uz Valmieru, lai tiktos ar Vidzemes reģiona sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas speciālistiem, kā arī pašvaldību vadītājiem.

Tikšanās laikā ar pašvaldību vadītājiem tiks apspriesti Labklājības ministrijas izstrādātie priekšlikumi pensionāru stāvokļa uzlabošanai, kā arī diskutēts par pašvaldību sniegto atbalstu pensionāriem.

Ministre apmeklēs Valmieras pilsētas pansionātu "Valmiera", kas sociālās palīdzības sniegšanas jomā uzskatāms par labās prakses piemēru, un viesosies arī Valmieras rajona bērnu un ģimenes centrā "Pārgauja".

I. Purne norāda, ka vizītes mērķis ir runāt par sociālās aprūpes pakalpojumu kvalitāti, attīstību un problēmām, lai kopīgiem spēkiem veicinātu aizvien kvalitatīvāku sociālās palīdzības sniegšanu.

Apmeklējuma laikā iecerēts arī prezentēt ministrijas izstrādāto programmas projektu „Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība 2008.- 2013. gadam personām ar garīga rakstura traucējumiem". Iecerēts pārrunāt arī Eiropas Savienības fondu nodarbinātības un sociālās iekļaušanas jomā aktivitātes līdz 2013. gadam.

Valmieras rajonā atrodas vairākas sociālās aprūpes institūcijas: Valsts Sociālās aprūpes centrs "Rūja", sociālās aprūpes centrs - pansionāts "Valmiera", bērnu nams "Pārgauja", Lodes pašvaldības bērnu nams "Pīlādzītis". Valmieras rajonā atrodas divi aprūpes mājās biroji, viena nakts patversme, viens servisa dzīvoklis, kā arī viena institūcija sodu izcietušām personām.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv