darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Ministre I. Purne reģionālajā vizītē tiksies Valmieras sociālās aprūpes institūciju pārstāvjiem un pašvaldību vadītājiem | 20.02.2008.

20.02.2008. Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) rīt, 21. februārī kopā ar ministrijas speciālistiem dosies reģionālajā vizītē uz Valmieru, lai tiktos ar Vidzemes reģiona sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas speciālistiem, kā arī pašvaldību vadītājiem.

Tikšanās laikā ar pašvaldību vadītājiem tiks apspriesti Labklājības ministrijas izstrādātie priekšlikumi pensionāru stāvokļa uzlabošanai, kā arī diskutēts par pašvaldību sniegto atbalstu pensionāriem.

Ministre apmeklēs Valmieras pilsētas pansionātu "Valmiera", kas sociālās palīdzības sniegšanas jomā uzskatāms par labās prakses piemēru, un viesosies arī Valmieras rajona bērnu un ģimenes centrā "Pārgauja".

I. Purne norāda, ka vizītes mērķis ir runāt par sociālās aprūpes pakalpojumu kvalitāti, attīstību un problēmām, lai kopīgiem spēkiem veicinātu aizvien kvalitatīvāku sociālās palīdzības sniegšanu.

Apmeklējuma laikā iecerēts arī prezentēt ministrijas izstrādāto programmas projektu „Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība 2008.- 2013. gadam personām ar garīga rakstura traucējumiem". Iecerēts pārrunāt arī Eiropas Savienības fondu nodarbinātības un sociālās iekļaušanas jomā aktivitātes līdz 2013. gadam.

Valmieras rajonā atrodas vairākas sociālās aprūpes institūcijas: Valsts Sociālās aprūpes centrs "Rūja", sociālās aprūpes centrs - pansionāts "Valmiera", bērnu nams "Pārgauja", Lodes pašvaldības bērnu nams "Pīlādzītis". Valmieras rajonā atrodas divi aprūpes mājās biroji, viena nakts patversme, viens servisa dzīvoklis, kā arī viena institūcija sodu izcietušām personām.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv