darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 20.03.2009.

Otrdiena, 24.marts
  • Labklājības ministrs Uldis Augulis un LM valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs plkst. 10.00 tiksies ar Latvijas valsts prezidentu Valdi Zatleru, lai diskutētu par sociālo politiku valstī.

Trešdiena, 25.marts
  • Sociālo pakalpojumu pārvaldē (SPP) notiks bezmaksas informatīvi-izglītojošs seminārs „Fiziskās aktivitātes klientu sociālās rehabilitācijas ietvaros", kurā informēs par sociālās rehabilitācijas sastāvdaļu - fizisko aktivitāšu organizēšanu un vadīšanu sociālo aprūpes centru klientiem, vingrojumiem klientu mobilitātes uzturēšanai.

Seminārā aicināti piedalīties valsts ilgstošas sociālās aprūpes centru klientu rehabilitācijā iesaistītie speciālisti: sociālā darba speciālisti (sociālie rehabilitētāji, sociālie darbinieki), kas sociālās rehabilitācijas procesa ietvaros ikdienā organizē vai vada klientu fiziskās aktivitātes un fizioterapeiti, ergoterapeiti, u.c.

Seminārs notiks plkst.10.00 SPP telpās Rīgā, Kurbada ielā 2.

  • Valsts darba inspekcija (VDI) rīkos informatīvo semināru „Nelaimes gadījumi darbā un to izmeklēšana. Darba vides iekšējā uzraudzība uzņēmumā"

Seminārs organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta "Darba tiesisko attiecību un darba drošības sistēmas uzraudzības pilnveidošana" ietvaros. Pasākums notiks Kuldīgas rajona padomes mazajā zālē (2.stāvā), Kuldīgā, Pilsētas laukumā 2.

  • LM valsts sekretāra vietniece Lauma Grafa un Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta direktore Elita Milča piedalīsies ES fondu uzraudzības komitejas sēdē. Sanāksmes laika paredzēts diskutēt par ES fondu apguvi Latvijā.
  • Labklājības ministrs U.Augulis plkst.14.00 tiksies ar Sociālo aprūpes centru vadītājiem, lai pārrunātu situāciju centros.

Tikšanās notiks LM, Skolas ielā 28.

  • Labklājības ministrs U.Augulis un LM valsts sekretārs R.Beinarovičs plkst. 16.00 piedalīsies Nacionālā trīspusējās sadarbības padomes sēde, kuras laikā notiks diskusijas par grozījumiem Darba likumā, kā arī spriedīs par izmaiņām atalgojumos un nodarbinātībā.


Piektdiena, 27.marts

  • Labklājības ministrijas (LM) Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors Edgars Korčagins piedalīsies Augstākā tiesas organizētajā konferencē „Administratīvo tiesu un administratīvā procesa tiesvedības pieci gadi Latvijā".
  • LM Sociālās iekļaušanas politikas departamenta speciālisti tiksies ar cilvēku ar invaliditāti biedrību pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos sociālos jautājumus.


Tikšanās notiks LM, Skolas ielā 28, sētas mājā, 11.kabinetā.

  • LM valsts sekretārs E.Beinarovičs plkst.15.00 piedalīsies Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras Konsultatīvās padomes sēdē.

Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;
Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920, liene.zvereva@lm.gov.lv