darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Aktualitātes
  • Š.g. 12.februārī notiek apaļā galda diskusija Rīgas reģionā par sociālās iekļaušanas politikas jomām un darbībām

Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros Labklājības ministrija sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām š.g. 12.februārī Rīgas Domes Sēžu zālē, Rātslaukumā 1, Rīgā, organizē apaļā galda diskusiju Rīgas reģionā par sociālās iekļaušanas politikas jomām un darbībām.
Savu ieguldījumu apaļā galda diskusijas rīkošanai Rīgas reģionā ir devusi Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Rīgas Dome, Rīgas Domes Labklājības departaments, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Sieviešu organizāciju sadarbības tīkls, Latvijas Lauku forums, Eiropas Kustības Latvijā, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "Sustento", Latvijas Dzimumu līdztiesības apvienība, Latvijas Sarkanais krusts, tādejādi sniedzot savu atbalstu tematikas un problemātikas aktualitātei.

Apaļā galda diskusijas galvenais uzdevums ir stiprināt saikni starp valsts un pašvaldību institūcijām, īpaši veicinot sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un citiem organizētās pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem sociālās iekļaušanas veicināšanai.

Rīgas reģiona apaļā galda diskusijā paredzēts:

  • apkopot priekšlikumus un viedokļus sociālās iekļaušanas politikas rezultatīvai attīstībai;
  • sekmēt informācijas apmaiņu starp pašvaldību un organizēto pilsonisko sabiedrību un veicināt iesaisti, atbildību un ieguldījumu sociālās iekļaušanas politikas īstenošanas praksē;
  • apzināt iespējamo atbalstu un resursus, lai nodrošinātu iedzīvotāju pamatvajadzības, iesaistītu viņus vietējās sabiedrības dzīvē, motivētu izmaiņām, kā arī kvalifikācijas celšanai un uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Rīgas reģiona apaļā galda diskusijā piedalīsies Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, politikas veidotāji, pašvaldību darbinieki un speciālisti, valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji, pētnieki.

Rīgas reģiona apaļā galda diskusijas darba kārtības projektspdf.gif - 641 B un reģistrācijas veidlapaword.gif - 648 B.

Lūgums uzaicinātajām personām aizpildīt reģistrācijas veidlapu un nosūtīt to kontaktpersonai Lindai Ūzuliņai (tel.: 26121450) uz e-pastu: imka@imka.lv vai faksu: 67285076 līdz 10.02.2010.