Kalendārs
POTCPSSv
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Jautājums

Ko mūsdienās nozīmē būt tēvam?

Nodrošināt ģimeni materiālā ziņā

Būt klātesošam, izrādīt rūpes un iesaistīties bērna dzīvē

Cilvēks, kam bērns gribētu līdzināties

Tēvam ir otršķirīga loma bērna audzināšanā jebkurā vecumā

Nezinu

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Labas gribas vēstnieki

normunds_skaugis.png - 51.21 KBNormunds Skauģis,
SIA „Lāči" saimnieks/īpašnieks un maizniekmeistars 

Ikdienas lielajā steigā mēs reti kāds aizdomājamies, ka apkārt mums var būt cilvēki, kuri cieš no nabadzības vai ir vientuļi un atstumti no vispārējās pieņemtās sabiedrības. Īpaši aktuāli tas ir šodien, kad labklājības līmenis gan mūsu valstī, gan arī Eiropā ir krities un cilvēkiem ir palikuši sliktāki dzīves apstākļi. Dažiem jau šobrīd katra diena ir kā nežēlīga cīņa, lai varētu izdzīvot un pastāvēt par sevi. Un tādiem cilvēkiem noteikti ir vajadzīga palīdzība no malas - no ikkatra no mums.

Apkārt mums ir arī cilvēki, kas dzīvo pavisam savādāku dzīvi - daudz skarbāku un grūtāku. Vēlos, lai cilvēki par to vairāk aizdomājas, ja ne pat paši kaut uz brīdi iedomājas sevi to cilvēku vietā, jo tikai tā var saprast un lietas novērtēt pa īstam! Jo mēs jau esam pieraduši domāt un teikt, „ka ar mani nekad nekas tāds nenotiks..." Vēlos, lai katrs padomā, kā var palīdzēt citiem, lai padarītu viņu dzīvi mazliet gaišāku un vieglāku.

Šī gada ietvaros esmu apņēmies to darīt arī es, lai tikai šajā pasaulē būtu vairāk laimīgāku un smaidīgāku cilvēku. Esmu pārliecināts, ka tikai tādā veidā arī mēs varēsim dzīvot labāku dzīvi, ja spēsim palīdzēt citiem!