darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Aktualitātes
  • Š.g. 4.martā notiek apaļā galda diskusija Kurzemes reģionā par sociālās iekļaušanas politikas jomām un darbībām
Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros Labklājības ministrija sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām un Kurzemes plānošanas reģionu š.g. 4.martā Kuldīgā, Mucenieku iela 6, Centra vidusskolā, Aktu zālā, organizē apaļā galda diskusiju Kurzemes reģionā par sociālās iekļaušanas politikas jomām un darbībām.

Savu ieguldījumu apaļā galda diskusijas rīkošanai Kurzemes reģionā ir sniegusi Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Kurzemes Plānošanas Reģions, Kuldīgas novada dome, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls, Latvijas Lauku forums, tādējādi aktualizējot nabadzības un sociālās atstumtības tematiku un problemātiku.

Apaļā galda diskusijas galvenais uzdevums ir stiprināt saikni starp valsts un pašvaldību institūcijām, īpaši sekmējot sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un citiem organizētās pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem sociālās iekļaušanas veicināšanai.

Kurzemes reģiona apaļā galda diskusijā piedalīsies politikas veidotāji, pašvaldību darbinieki un speciālisti, valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji, pētnieki un citas iesaistītās puses.

Kurzemes reģiona apaļā galda diskusijas darba kārtības projektspdf.gif - 641 B