darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Biežāk uzdoties jautājumi

Latvijas adoptētāju biežāk uzdotie jautājumi

Līdz šim šāda prakse nav bijusi izplatīta. Parasti no ārvalstīm tiek adoptēts bērns, ar kuru adoptētāju saista radniecība. Tāpat Latvijas adoptētāji, uzzinot, cik ilgi var nākties gaidīt uz adoptējamu bērnu no ārvalstīm, kādi ir izdevumi jāsedz, izlemj par labu adopcijai Latvijā.

Ārvalstu adopcijas gadījumā, jāņem vērā, ka, ja valsts, no kuras esat nolēmis bērnu adoptēt, ir pievienojusies Hāgas 1993.gada 29.maija konvencijai par bērnu aizsardzību un sadarbību starpvalstu adopcijas jautājumos adopcija notiks atbilstoši minētajai konvencijai un Labklājības ministrija būs tā iestāde, caur kuru šī adopcija tiks realizēta.

Valstis, kurām ir saistoša Hāgas konvencija.

Gadījumā, ja Jūsu izvēlētā valsts minētajai konvencijai nav pievienojusies, adopcija tiek realizēta privāti (Labklājības ministrija nebūs šai procesā iesaistīta), atbilstoši šīs valsts prasībām ārvalstu adopcijai.

Ja esat nolēmis adoptēt bērnu ārvalstīs, aicinām sazināties ar ministrijas ārvalstu adopcijas speciālisti (Evija Kaķe, tālrunis: 67021619, e-pasts: evija.kake@lm.gov.lv), kas var sniegt Jums sīkāku informāciju par iespēju bērnu adoptēt no ārvalstīm.