darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Iekšējā audita departaments
Ingūna Trūle Departamenta direktore Telefons:67021686
e-pasts:Inguna.Trule@lm.gov.lv
Zane Prūse Direktora vietnieks Telefons: 67021681
e-pasts:Zane.Pruse@lm.gov.lv
Daiga Margarita Gallere Vadošā auditore Telefons:67021697
e-pasts:Daiga.Margarita.Gallere@lm.gov.lv
Anita Ziemele Vadošā auditore Telefons:67021622
e-pasts:Anita.Ziemele@lm.gov.lv
Sintija Ivanova Auditore Telefons:67021609
e-pasts:Sintija.Ivanova@lm.gov.lv
Andra Bērziņa Auditore Telefons: 67021703
e-pasts: Andra.Berzina@lm.gov.lv