darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Grāmatvedības departaments
Tatjana Augule Direktors Telefons:67021637
e-pasts:Tatjana.Augule@lm.gov.lv
Īrisa Balklava- Grīnhofa Departamenta direktora vietnieks Telefons:67021638
e-pasts:Irisa.Balklava-Grinhofa@lm.gov.lv
Gunta Tilgale Vadošā grāmatvede Telefons:67021515
e-pasts:Gunta.Tilgale@lm.gov.lv
Mārīte Staņuna Vadošā grāmatvede Telefons:67021552
e-pasts:Marite.Stanuna@lm.gov.lv
Marina Andersone Vadošā grāmatvede Telefons:67021555
e-pasts:Marina.Andersone@lm.gov.lv
Diāna Sutre-Adijane Vadošā grāmatvede Telefons:67021656
e-pasts:Diana.Sutre-Adijane@lm.gov.lv
Inese Strazdiņa Vecākā grāmatvede Telefons:67021676
e-pasts:Inese.Strazdina@lm.gov.lv
Oļesja Jermolajeva Vecākā grāmatvede Telefons:67021620
e-pasts:Olesja.Jermolajeva@lm.gov.lv
Līga Krafte Vecākā grāmatvede Telefons:67021571
e-pasts:Liga.Krafte@lm.gov.lv
Jekaterina Romaņenko Vecākā grāmatvede Telefons:67021682
e-pasts:Jekaterina.Romanenko@lm.gov.lv
Inga Māliņa Vecākā grāmatvede Telefons:67021680
e-pasts:Inga.Malina@lm.gov.lv
Lilija Kekerčina - Dervina Vecākā grāmatvede Telefons:64331827
e-pasts:Lilija.Kekercina-Dervina@lm.gov.lv