darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Personāla un dokumentu pārvaldības departaments
Inese Sila Departamenta direktore Telefons:67021635
e-pasts:Inese.Sila@lm.gov.lv
Silga Anča Departamenta direktores vietniece Telefons:67021628
e-pasts:Silga.Anca@lm.gov.lv
Līga Kušķe Vadošā personāla speciāliste Telefons: 67021645
e-pasts:Liga.Kuske@lm.gov.lv
Anita Cine Personāla speciāliste Telefons:67021621
e-pasts:Anita.Cine@lm.gov.lv
Zanda Reinfelde-Sauša Personāla speciāliste Telefons:67021585
e-pasts:Zanda.Reinfelde-Sausa@lm.gov.lv
Liene Freidenfelde Lietvedības pārzine Telefons:67021644
e-pasts:Liene.Freidenfelde@lm.gov.lv
Baiba Veberste-ŠimčukaLietvedības pārzineTelefons:67021644
e-pasts:Baiba.Veberste-Simcuka@lm.gov.lv
Ilze Pakalne Arhīva pārzine Telefons:67021643
e-pasts:Ilze.Pakalne@lm.gov.lv