darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Eiropas Savienības struktūrfondu departaments
Sarmīte Uzuliņa Direktore, struktūrfondu atbildīgās iestādes vadītāja Telefons:67021640
e-pasts:Sarmite.Uzulina@lm.gov.lv
Anna Vībe Direktores vietniece Telefons:67021648
e-pasts:Anna.Vibe@lm.gov.lv
Inga Ķirse Direktores vietniece Telefons:67021584
e-pasts:Inga.Kirse@lm.gov.lv
Inga Krigere Vecākais eksperts Telefons:67021561
e-pasts:Inga.Krigere@lm.gov.lv
Ineta Mača Vecākais eksperts Telefons:67021595
e-pasts:Ineta.Maca@lm.gov.lv
Jānis Laucis Vecākais eksperts Telefons:67021660
e-pasts:Janis.Laucis@lm.gov.lv
Dita Grante Vecākais eksperts Telefons:67021605
e-pasts:Dita.Grante@lm.gov.lv
Ilga Vjakse Vecākais referents Telefons:67021641
e-pasts:Ilga.Vjakse@lm.gov.lv
Vjačeslavs Makarovs Vecākais eksperts Telefons:67782958
e-pasts:vjaceslavs.makarovs@lm.gov.lv
Rūdolfs Kudļa Vecākais referents Telefons:67021630
e-pasts:rudolfs.kudla@lm.gov.lv
Karīna Korsaka Vecākais referents Telefons:67021565
e-pasts:Karina.Korsaka@lm.gov.lv
Egita Sāre Vecākā referente Telefons:67021652
e-pasts:Egita.Sare@lm.gov.lv
Sigita Busule Vecākā referente Telefons:64331835
e-pasts:Sigita.Busule@lm.gov.lv