darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Sociālās politikas plānošanas un attīstības departaments
Diāna Jakaite Departamenta direktors Telefons:67021629
e-pasts:Diana.Jakaite@lm.gov.lv
Sanita Vasiļjeva Direktora vietnieks  Telefons:67021559
e-pasts:Sanita.Vasiljeva@lm.gov.lv
Solveiga Siliņa Vecākais eksperts Telefons:67021598
e-pasts:Solveiga.Silina@lm.gov.lv
Agnese Gaile Vecākais eksperts Telefons:67021625
e-pasts:Agnese.Gaile@lm.gov.lv
Brigita Buse Vecākais eksperts Telefons:67021586
e-pasts:Brigita.Buse@lm.gov.lv
Alisa Remi Vecākais eksperts Telefons:67021527
e-pasts:Alisa.Remi@lm.gov.lv
Natālija Pīlipa Vecākā eksperte Telefons:67782953
e-pasts:Natalija.Pilipa@lm.gov.lv
Zane Fridrihsberga Vecākā eksperte plānošanas jautājumos Telefons:67021507
e-pasts:Zane.Fridrihsberga@lm.gov.lv