darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Finanšu vadības departaments
Aija Grīnberga Departamenta direktore Telefons:67021522
e-pasts:Aija.Grinberga@lm.gov.lv
Inese Ķīse Departamenta direktora vietniece Telefons:67021651
e-pasts:Inese.Kise@lm.gov.lv
Lolita Kalniņa Vadošais finansists Telefons:67021626
e-pasts:Lolita.Kalnina@lm.gov.lv
Ilze Štrausa Vadošais finansists Telefons:67021636
e-pasts:Ilze.Strausa@lm.gov.lv
Māra Krumpāne Vadošā finansiste Telefons:67021654
e-pasts:Mara.Krumpane@lm.gov.lv
Kaija Berga Finansiste Telefons:67021624
e-pasts:Kaija.Berga@lm.gov.lv
Ieva Lismente Finansiste Telefons:67021627
e-pasts:Ieva.Lismente@lm.gov.lv
Dace Rītiņa Finansiste Telefons:67021694
e-pasts:Dace.Ritina@lm.gov.lv
Marika Baumgarte Finansiste Telefons:67021674
e-pasts:Marika.Baumgarte@lm.gov.lv
Tatjana Tjurina Finansiste Telefons:67021589
e-pasts:Tatjana.Turina@lm.gov.lv
Ligita Seisuma Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām Sertifikācijas iestādes vecākā eksperte Telefons: 67021521
e-pasts:ligita.seisuma@lm.gov.lv
Ieva Jansone Saimniecības vadītāja Telefons:67021631
e-pasts:Ieva.Jansone@lm.gov.lv