darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Sociālās apdrošināšanas departaments
Sandra Stabiņa Departamenta direktore Telefons:67021551
e-pasts:Sandra.Stabina@lm.gov.lv
Airīna Dreimane Departamenta direktores vietniece Telefons:67021562
e-pasts:Airina.Dreimane@lm.gov.lv
Dace Trušinska Vecākā eksperte Telefons:67021553
e-pasts:Dace.Trusinska@lm.gov.lv
Sandra Rucka Vecākā eksperte Telefons:67021607
e-pasts:Sandra.Rucka@lm.gov.lv
Daina Fromholde Vecākais eksperts Telefons:67021554
e-pasts:daina.fromholde@lm.gov.lv
Inese Upīte Vecākā eksperte Telefons:67021687
e-pasts:Inese.Upite@lm.gov.lv
Liene Ramane Vecākā eksperte Telefons:67021678
e-pasts:Liene.Ramane@lm.gov.lv
Irēna Salmane Vecākais referents Telefons:67021556
e-pasts:Irena.Salmane@lm.gov.lv
Velga Lazdiņa-Zaka Vecākais referents Telefons:67021695
e-pasts:Velga.Lazdina-Zaka@lm.gov.lv
Kristīne Zirnīte Vecākā referente Telefons:67021520
e-pasts:Kristine.Zirnite@lm.gov.lv