darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Sociālo pakalpojumu departaments
Maksims Ivanovs Departamenta direktors Telefons:67021639
e-pasts:Maksims.Ivanovs@lm.gov.lv
Aldis Dūdiņš Departamenta direktora vietnieks Telefons:67021658
e-pasts:Aldis.Dudins@lm.gov.lv
Ineta Pikše Vecākais eksperts Telefons:67021634
e-pasts:Ineta.Pikse@lm.gov.lv
Kristīne Lasmane Vecākais eksperts
Telefons:67021506
e-pasts:Kristine.Lasmane@lm.gov.lv
Sigita Rozentāle Vecākais eksperts
Telefons:67021663
e-pasts:Sigita.Rozentale@lm.gov.lv 
Egita Dorožkina Vecākais eksperts Telefons:67021668
e-pasts:Egita.Dorozkina@lm.gov.lv
Anda Masejeva Vecākais referents Telefons:67021667
e-pasts:Anda.Masejeva@lm.gov.lv
Aivars Palže Referents Telefons:67021672
e-pasts:Aivars.Palze@lm.gov.lv
Elvīra Grabovska Vecākais referents Telefons:67021671
e-pasts:Elvira.Grabovska@lm.gov.lv
Inga Martinsone Vecākais referents
Telefons:64331825
e-pasts:Inga.Martinsone@lm.gov.lv
Artūrs Zujevs Vecākais referents
Telefons:64331832
e-pasts:Arturs.Zujevs@lm.gov.lv
Sandra Strēle Vecākā eksperte
Telefons:64331831
e-pasts:Sandra.Strele@lm.gov.lv