darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Metodiskās vadības un kontroles departaments
Inese Kukore Departamenta direktore Telefons:67021564
e-pasts:Inese.Kukore@lm.gov.lv
Ilze Skrodele-Dubrovska Dep. direktores vietniece Telefons:67021662
e-pasts:Ilze.Skrodele-Dubrovska@lm.gov.lv
Dzintra Kandere Vecākā eksperte Telefons:67021650
e-pasts:Dzintra.Kandere@lm.gov.lv
Laila Stabulniece Vecākā eksperte Telefons:67021677
e-pasts:Laila.Stabulniece@lm.gov.lv
Diāna Stankēviča Vecākā referente Telefons:67782955
e-pasts:Diana.Stankevica@lm.gov.lv
Inta Slaidiņa Vecākā referente Telefons:67021646
e-pasts:Inta.Slaidina@lm.gov.lv
Aija Semjonova Vecākā referente Telefons:67021657
e-pasts:Aija.Semjonova@lm.gov.lv
Žanis Buhanovskis Vecākais referents Telefons:67021670
e-pasts:Zanis.Buhanovskis@lm.gov.lv
Maruta Pavasare Vecākā eksperte Telefons:67021661
e-pasts:Maruta.Pavasare@lm.gov.lv
Agnese Jurjāne Vecākā eksperte Telefons:67021684
e-pasts:Agnese.Jurjane@lm.gov.lv