darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Sociālās iekļaušanas politikas departaments
Elīna Celmiņa Departamenta direktors Telefons:67021612
e-pasts:Elina.Celmina@lm.gov.lv
Evija KūlaDep.direktores vietnieceTelefons:64331826
e-pasts:Evija.Kula@lm.gov.lv
Daina Grabe Vecākā eksperte Telefons:67021594
e-pasts:Daina.Grabe@lm.gov.lv
Jekaterina Kalēja Vecākā eksperte Telefons:67021692
e-pasts:Jekaterina.Kaleja@lm.gov.lv
Ruta Veidliņa Vecākais referents Telefons: 67782951
e-pasts:Ruta.Veidlina@lm.gov.lv
Einārs Grāveris Vecākais referents Telefons:67021593
e-pasts:Einars.Graveris@lm.gov.lv
Anna Grīnberga Vecākā eksperte Telefons:67021689
e-pasts:Anna.Grinberga@lm.gov.lv