darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Starptautiskās sadarbības un ES politikas departaments
Ineta Tāre Departamenta direktore Telefons:67021588
e-pasts:Ineta.Tare@lm.gov.lv
Ina Elksne Departamenta direktores vietniece Telefons:67021577
e-pasts:Ina.Elksne@lm.gov.lv
Nauris Kozuliņš Vecākais eksperts Telefons:67021613
e-pasts:Nauris.Kozulins@lm.gov.lv
Gundars Ignats Vecākais eksperts Telefons:67021504
e-pasts:Gundars.Ignats@lm.gov.lv
Egita Dzene Juriskonsulte Telefons:67021699
e-pasts:Egita.Dzene@lm.gov.lv
Vivita Bērziņa Nozares padomniece Telefons: +32 (0) 22383130
e-pasts:Vivita.Berzina@mfa.gov.lv
Linda Pauga Nozares padomniece Telefons:+32 (0) 22383129
e-pasts:Linda.Pauga@mfa.gov.lv