darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Darba tirgus politikas departaments
Imants Lipskis Departamenta direktors Telefons:67021524
e-pasts:Imants.Lipskis@lm.gov.lv
Ilze Zvīdriņa Departamenta direktora
vietnieks
Telefons:67021528
e-pasts:Ilze.Zvidrina@lm.gov.lv
Aļona Tutova Vecākais eksperts Telefons:67782960
e-pasts:Alona.Tutova@lm.gov.lv
Kristaps Ziediņš Vecākais eksperts Telefons:67021503
e-pasts:Kristaps.Ziedins@lm.gov.lv
Anete Gaiķe Vecākā eksperte Telefons: 67021572
e-pasts:Anete.Gaike@lm.gov.lv
Svetlana Djačkova Vecākā eksperte Telefons: 67021572
e-pasts:Svetlana.Djackova@lm.gov.lv
Aina Liepiņa Vecākais referents Telefons:67021519
e-pasts:Aina.Liepina@lm.gov.lv
Valda Vilcāne Vecākais referents Telefons:67021563
e-pasts:Valda.Vilcane@lm.gov.lv
Raimonds Brīdaks Vecākais referents Telefons:67021508
e-pasts:Raimonds.Bridaks@lm.gov.lv
Olga Iļjina Vecākā referente Telefons:67021616
e-pasts:Olga.Iljina@lm.gov.lv