darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

  • Bērnu un ģimenes politikas departaments
Linda Liepa Departamenta direktore Telefons:67021632
e-pasts:Linda.Liepa@lm.gov.lv
Ivita Krastiņa Direktora vietniece Telefons:67021649
e-pasts:Ivita.Krastina@lm.gov.lv
Lauris Neikens Vecākais eksperts Telefons:67021673
e-pasts:Lauris.Neikens@lm.gov.lv
Baiba Stankēviča Vecākā eksperte Telefons:67021590
e-pasts:Baiba.Stankevica@lm.gov.lv
Inese Celmiņa Vecākā eksperte Telefons:67021615
e-pasts:Inese.Celmina@lm.gov.lv
Kristīne Venta- Kittele Vecākā referente Telefons:67021610
e-pasts:kristine.venta-kittele@lm.gov.lv
Viktorija Boļšakova Vecākā eksperte Telefons:67782956
e-pasts:Viktorija.Bolsakova@lm.gov.lv
Jana Sīpola Vecākā referente Telefons:67782950
e-pasts:Jana.Sipola@lm.gov.lv
Evija Kaķe Vecākā referente Telefons:67021619
e-pasts:Evija.Kake@lm.gov.lv
Laura Miltoviča Vecākā referente Telefons:64331820
e-pasts:Laura.Miltovica@lm.gov.lv