darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Juris Liepiņš, EURES konsultants
Nodarbinātības valsts aģentūras Rīgas reģionālā filiāle,
Jēzusbaznīcas iela 11, Rīga, LV-1050
1.stāvs, 116.kabinets
Tālruņa numurs: 67210189
E-pasts: Juris.Liepins@nva.gov.lv
(pirmdienās: 13.00 - 16.30, otrdienās: 13.00 - 16.00, ceturtdienās un piektdienās: 9.00 - 12.00)

Dina Petroviča, EURES konsultante
Nodarbinātības valsts aģentūras Rīgas reģionālā filiāle,
Jēzusbaznīcas iela 11, Rīga, LV-1050,
1.stāvs, 116.kab.
Tālruņa numurs: 67210189
E-pasts: Dina.Petrovica@nva.gov.lv
(pirmdienās: 13.00 - 16.30, otrdienās: 13.00 - 16.00, ceturtdienās un piektdienās: 9.00 - 12.00)

Andris Segliņš, EURES konsultants
Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāle,
Graudu iela 50, Liepāja, LV-3401
Tālruņa numurs: 63429422
E-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv
(pirmdienās: 13.00 - 16.30, otrdienās: 13.00 - 16.00, ceturtdienās un piektdienās: 9.00 - 12.00)

Agija Mickeviča, EURES konsultante
Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiāle,
Varšavas iela 18, Daugavpils LV-5404
Tālruņa numurs: 65435460
E-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv
(pirmdienās: 13.00 - 16.30, otrdienās: 13.00 - 16.00, ceturtdienās un piektdienās: 9.00 - 12.00)

Inga Gerasimova, EURES konsultante
Nodarbinātības valsts aģentūras Rēzeknes filiāle,
Atbrīvošanas aleja 155, Rēzekne, LV-4604
Tālruņa numurs: 64607807
E-pasts: Inga.Gerasimova@nva.gov.lv
(pirmdienās: 13.00 - 16.30, otrdienās: 13.00 - 16.00, ceturtdienās un piektdienās: 9.00 - 12.00)

Zane Meļķe, EURES konsultante
Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiāle,
Pļavas iela 3a, Cēsis, LV-4101
Tālruņa numurs: 64127769
E-pasts: Zane.Melke@nva.gov.lv
(pirmdienās: 13.00 - 16.30, otrdienās: 13.00 - 16.00, ceturtdienās un piektdienās: 9.00 - 12.00)

Līga Baufale, Projekta vadītāja - EURES koordinatore
Nodarbinātības valsts aģentūras ES fondu projektu departaments
K.Valdemāra 38-k1, Rīgā, LV-1010
Tālruņa numurs: 67021839
Fakss 67021806
E-pasts: Liga.Baufale@nva.gov.lv