darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Riga Region

Juris Liepiņš, EURES adviser
Riga Regional Affiliate of State Employment Agency
Jezusbaznicas Str.11, Riga, LV-1050, Latvia
Office 116
Phone: +37167210189
E-mail: Juris.Liepins@nva.gov.lv

Dina Petroviča, EURES adviser
Riga Regional Affiliate of State Employment Agency
Jezusbaznicas Str. 11, Riga, LV-1050, Latvia
Office 116
Phone: +371 67210189
E-mail: Dina.Petrovica@nva.gov.lv

Kurzeme Region

Andris Segliņš, EURES adviser
Liepaja Affiliate of State Employment Agency
Graudu Str. 50, Liepaja, LV-3401, Latvia
Phone: +371 63429422
E-mail: Andris.Seglins@nva.gov.lv

Latgale Region

Agija Mickeviča, EURES adviser
Daugavpils Affiliate of State Employment Agency
Varshavas Str. 35, Daugavpils, LV-5404, Latvia
Phone: +371 65435460
E-mail: Agija.Mickevica@nva.gov.lv

Inga Gerasimova, EURES adviser
Rezekne Affiliate of State Employment Agency
Atbrivoshanas al. 155, Rezekne, LV-4604, Latvia
Phone: +371 64607807
E-mail: Inga.Gerasimova@nva.gov.lv

Vidzeme Region

Zane Meļķe, EURES adviser
Cesu Affiliate of State Employment Agency
Plavas Str. 3a, Cesis, LV-4101, Latvia
Phone: +371 64127769
E-mail: Zane.Melke@nva.gov.lv

EURES Management

Līga Baufale, Project manager – EURES coordinator
Department of EU-funded projects
K.Valdemara Str.38 k-1, Riga, LV-1010, Latvia
Phone: +371 67021839
Fax: + 371 67021806
E-mail: Liga.Baufale@nva.gov.lv

Consultation hours of EURES advisers:

Monday: 13.00-16.30
Tuesday: 13.00-16.00
Wednesday: -------
Thursday: 9.00 - 12.00
Friday: 9.00 - 12.00