darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KBsocialo_pakalpojumu_sniedzeju_registrs.png - 5.98 KBlatvija_100_logo.png - 10.36 KB

balsosanas-baneris-epastam_png.png - 82.52 KB 

strukturfondi.jpg - 22.31 KB 

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Valsts sociālās aprūpes centri Latvijā


Valsts sociālās aprūpes centri 

Valsts sociālās aprūpes centrs "Rīga"

Pāles iela 12, Rīga, LV-1024, Tālrunis 67520814, Fakss 67522801,
e-pasts: info@vsacriga.gov.lv

  •  VSAC "Rīga" filiāle "Baldone"
"Kaķīši", Baldones pag., Baldones nov., LV-2125,
Tālrunis/Fakss 67932059, e-pasts: baldone@vsacriga.gov.lv

  • VSAC "Rīga" filiāle "Ezerkrasti"
Berģu iela 142, Rīga, LV-1024,
Tālrunis 67994565, fakss 67994509, e-pasts: ezerkrasti@vsacriga.gov.lv

  • VSAC "Rīga" filiāle "Jugla"
Pāles iela 12, Rīga, LV-1024
Tālrunis 67529102, Fakss 67522801, e-pasts: jugla@vsacriga.gov.lv

  • VSAC "Rīga" filiāle „Kalnciems"
Kalnciema 93, Rīga, LV-1046
Tālrunis 67615251, Fakss 67860091,  e-pasts: kalnciems@vsacriga.gov.lv

  • VSAC "Rīga" filiāle „Pļavnieki"
Zebiekstes 3, Rīga, LV-1082,
Tālrunis 67585618, Fakss 67585912, e-pasts: plavnieki@vsacriga.gov.lv

  • VSAC "Rīga" filiāle „Rīga"
Kapseļu 31/18, Rīgā, LV-1046,
Tālrunis 67615005, Fakss 67613010, e-pasts: riga@vsacriga.gov.lv

  • VSAC "Rīga" filiāle „Teika"
Stāmerienas 4, Rīgā, LV-1006,
Tālrunis 67543224, Fakss 67551675, e-pasts: teika@vsacriga.gov.lv
 

Valsts sociālās aprūpes centrs "Kurzeme"

„Iļģi", Grobiņas pagasts, Grobiņas nov., LV-3430, Tālrunis 63490333, Fakss 63491118,
e-pasts: kurzeme@vsackurzeme.gov.lv

  • VSAC "Kurzeme " filiāle „Aizvīķi"
Aizvīķi, Gramzdas pag., Priekules nov., LV-3487,
Tālrunis 63464067, e-pasts: aizviki@vsackurzeme.gov.lv
  • VSAC "Kurzeme " filiāle „Dundaga"
Vīdales iela 17, Dundaga, Dundagas nov., LV-3270,
Tālrunis/ Fakss 63291125, e-pasts: dundaga@vsackurzeme.gov.lv
  • VSAC "Kurzeme" filiāle „Iļģi"
„Iļģi", Grobiņas pagasts, Grobiņas nov., LV-3430,
Tālrunis/Fakss 63491157, e-pasts: ilgi@vsackurzeme.gov.lv
  • VSAC "Kurzeme " filiāle „Liepāja"
Apšu 3a, Liepājā, LV-3401,
Tālrunis 63423402, Fakss 63484805, e-pasts: liepaja@vsackurzeme.gov.lv
  • VSAC "Kurzeme " filiāle „Gudenieki"
"Saulrieti", Zinību iela, Gudenieku pag., Kuldīgas nov., LV-3312,
Tālrunis/Fakss 63351125, e-pasts: gudenieki@vsackurzeme.gov.lv
  • VSAC "Kurzeme " filiāle „Veģi"

"Veģi", Abavas pag., Talsu nov., LV-3294,
Tālrunis 63255147, Fakss 63251145 , e-pasts: vegi@vsackurzeme.gov.lv


Valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale"

"Smiltaiņi", Dartija, Iecavas novads, LV-3913, Tālrunis/Fakss 63960213,
e-pasts: zemgale@vsaczemgale.gov.lv

  • VSAC "Zemgale" filiāle „Iecava"
„Smiltaiņi", Dartija, Iecavas nov., LV-3913
Tālrunis/Fakss 63963991, e-pasts: iecava@vsaczemgale.gov.lv
  • VSAC "Zemgale" filiāle „Lielbērze"
"Lielbērze", Lielbērze, Auru pag., Dobeles nov., LV - 3701
Tālrunis 63724670, fakss 63724672, e-pasts: ile@vsaczemgale.gov.lv 

  • VSAC "Zemgale" filiāle „Jelgava"
Kalnciema ceļš 109, Jelgavā, LV-3002,
Tālrunis 63049202, Fakss 63049203, e-pasts: jelgava@vsaczemgale.gov.lv

  • VSAC "Zemgale" filiāle „Ķīši"
Ķīši", Jaunsātu pag., Tukuma nov., LV-3128
Tālrunis/Fakss 63154943, e-pasts: kisi@vsaczemgale.gov.lv

  • VSAC "Zemgale" filiāle  „Ziedkalne" 
"Ziedkalne 3", Mūrmuiža, Vilces pag., Jelgavas nov., LV-3026
Tālrunis/Fakss 63074238, e-pasts: ziedkalne@vsaczemgale.gov.lv


Valsts sociālās aprūpes centrs "Latgale"

Lielmēmele 1, Lielmēmele, Mazzalves pag., Neretas nov. LV-5133, tālr./fakss 65175244,
e-pasts: 
latgale@vsaclatgale.gov.lv

  • VSAC "Latgale" filiāle „Kalkūni"
Komunālā iela 104, Kalkūni, Kalkūnes pag., Daugavpils nov., LV-5449
Tālr./Fakss. 65474092; 65440976, e-pasts: kalkuni@vsaclatgale.gov.lv
  • VSAC "Latgale" filiāle „Kalupe"
Lielā iela 1, Kalupe, Kalupes pag., Daugavpils nov., LV-5450
Tālr. 65430869, Fakss 65407468, e-pasts: kalupe@vsaclatgale.gov.lv
  • VSAC "Latgale" filiāle „Krastiņi"
Geranimova, Kastuļinas pag., Aglonas nov., LV-5685
Tālr./Fakss 65629907, e-pasts: krastini@vsaclatgale.gov.lv
  • VSAC "Latgale" filiāle „Litene"
Litene, Litenes pag., Gulbenes nov., LV-4405
Tālr. 64474058, 26596828, Fakss 64497630, e-pasts: litene@vsaclatgale.gov.lv
  • VSAC "Latgale" filiāle  „Lubāna"
"Vecumi", Vecumi, Indrānu pag., Lubānas nov., LV-4830
Tālr./Fakss 64894681, 64894640, 26526057, e-pasts: lubana@vsaclatgale.gov.lv
  • VSAC "Latgale" filiāle „Mēmele"
Lielmēmele 1, Lielmēmele, Mazzalves pag., Neretas nov., LV-5133
Tālr./Fakss 65175153, e-pasts: memele@vsaclatgale.gov.lv


Valsts sociālās aprūpes centrs "Vidzeme"

Adrese: Pansionāts „Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234, tālr./fakss 64207920,
e-pasts: vidzeme@vsacvidzeme.gov.lv

  • VSAC "Vidzeme" filiāle „Ropaži"
Ropažu novads, Ropaži, LV-2135,
Tālrunis 67918408, 67918308, Fakss 67918274, e-pasts:  ropazi@vsacvidzeme.gov.lv
  • VSAC "Vidzeme" filiāle „Rūja"
Pansionāts "Rūja", Jeru pag., Rūjienas nov., LV-4234
Tālrunis/Fakss 64263481 , e-pasts: ruja@vsacvidzeme.gov.lv
  • VSAC "Vidzeme" filiāle „Valka"
Indrānu 5, Valka, LV-4701,
Tālrunis/Fakss 64781259, e-pasts: valka@vsacvidzeme.gov.lv     

Apskatīt lielāku karti