Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

  • Sociālās aprūpes centra „Iecava" organizētās Dzejas dienas

Š.g. 8. oktobrī Labklājības ministre Iveta Purne un Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze piedalījās sociālās aprūpes centra (SAC) „Iecava" organizētajās Dzejas dienās.

Jau otro reizi Dzejas dienu vēsturē piedalījās ne tikai tautā pazīstami un cienījami dzejnieki, bet arī cilvēki ar garīgās attīstības traucējumiem. Šogad ar dzejas lasījumiem uzstājās gan sociālās aprūpes centra klienti, gan Olga Lisovska, Lija Brīdaka, Lūcija Volberga, kā arī vietējie Iecavā un tās apkārtnē pazīstamie dzejnieki.

I.Purne: „Dzejas dienas šodien ir viena no stabilākajām un ilglaicīgākajām kultūras dzīves tradīcijām. Tie ir svarīgākie dzejas svētki. Un cilvēkiem ar garīgas attīstības traucējumiem bieži vien piemīt dabas dotas dāvanas izteikties gan rokdarbos, gan mūzikā, gan dzejā. Tādēļ esmu patiesi iepriecināta, ka ražas svētku laikā, kad dzejnieki pārlūko savu veikumu par padarīto gada laikā, svētki atnāk arī mūsu rūpju namos un ļauj tuvāk iepazīties arī ar sociālās aprūpes centros dzīvojošiem cilvēkiem un viņu talantiem."

Tāpat ministre izsaka cerību, ka ar šo pasākumu tiks turpināta pagājušo gadu aizsāktā  tradīcija, kas turpināsies arī nākamajos gados citos sociālās aprūpes centros.

Dzejas dienas sociālās aprūpes centros tiek organizētas jau otro gadu. Pagājušo gadu dzejnieki ar savu daiļradi iepazīstināja gan SAC "Mēmele", gan tuvāko apkārtējo centru iedzīvotājus.