gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

pic02995.gif - 27.81 KB
 
Notikusi otrā projekta Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai Uzraudzības padomes sanāksme

 
Labklājības ministrijā (LM) 13.oktobrī plkst.14.00 notika otrā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai Uzraudzības padomes sanāksme.

Sanāksmes laikā padomes vadītāja vietnieks, LM Darba tirgus politikas departamenta direktors I. Lipskis informēja, ka neskaidrie jautājumi par padomes locekļu valsts amatpersonas statusu ir noskaidroti un informācija padomes locekļiem nosūtīta.

Klātesošie diskutēja arī par sociālo uzņēmumu pazīmju, atlases kritēriju un to piemērošanas metodikas projektu un sociālo uzņēmumu atbalsta instrumentu un atbalsta sniegšanas metodiku.

Atgādinām, ka Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” tiek īstenots no 2015.gada novembra līdz 2022.gada 31.decembrim.

Kopējais plānotais finansējums 14, 92 milj. eiro, tai skaitā ESF finansējums 12, 68 milj. eiro un valsts budžeta finansējums 2, 23 milj. eiro.


Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.