gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Labklājības ministrijas ESF projekta "Iekļaujoša darba tirgus un nabadzības risku pētījumi un monitorings" uzaicinājums piedalīties apspriedē par pārtika groza izstrādi.

  • 10.05.2018.

Labklājības ministrijas (LM) ESF projekts "Iekļaujoša darba tirgus un nabadzības risku pētījumi un monitorings" rīko ieinteresēto piegādātāju sanāksmi (Apspriede) par pārtikas groza izstrādi jauna iztikas minimuma patēriņa preču un pakalpojumu groza metodoloģijas izstrādē un tā aprobācijā (Iztikas minimuma grozs).

Apspriede notiks Labklājības ministrijas telpās - 2018. gada 15. maijā plkst.14.00, Skolas ielā 28, Rīgā, 2.korpusa ēkā, 11. kabinetā. Lūdzam iepriekš pieteikt dalību sanāksmei, atsūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot informāciju par pārstāvjiem (vārds, uzvārds), kuri piedalīsies Apspriedē, līdz 2018. gada 14. maijam plkst.17.00, kā arī ziņot par jautājumiem, kas rodas, gatavojoties Apspriedei.

Ieinteresēto piegādātāju sanāksmē tiek aicināti piedalīties uztura speciālisti vai līdzvērtīgas jomas pārstāvji, kuriem ir relevanta pieredze, kas ļautu izstrādāt pārtikas grozu Iztikas minimuma groza ietvaros, un kuri var prezentēt līdzšinējo pieredzi šāda pētījuma veikšanai, pieejamos resursus pētījuma izpildei un tā īstenošanai nepieciešamos nosacījumus, informēt par gatavību veikt šādu pētījumu. 

LM ir ieinteresēta izstrādāt jaunu Iztikas minimuma grozu, izmantojot proporcionālo jeb kombinēto Iztikas minimuma groza noteikšanas pieeju, ņemot pārtikas daļu kā pamatu (šajā vietnē iespējams iepazīties ar līdzīgi izmantotu pieeju Igaunijā, kas nav uzskatāma par galējo variantu ŠEIT

Apspriede ar ieinteresētajiem piegādātājiem tiks protokolēta, informācija par Apspriedes dalībniekiem un pārskats par Apspriedē pieņemtajiem lēmumiem tiks publicēts LM mājaslapā.

Protokols pdf.gif - 641 B 

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 67021558.