gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Labklājības ministrijas ESF projekta "Iekļaujoša darba tirgus un nabadzības risku pētījumi un monitorings" uzaicinājums piedalīties apspriedē ar piegādātājiem.

  • 16.04.2018.

Labklājības ministrijas (LM) ESF projekts "Iekļaujoša darba tirgus un nabadzības risku pētījumi un monitorings" rīko ieinteresēto piegādātāju sanāksmi (Apspriede) par jaunas metodoloģijas izstrādi iztikas minimuma patēriņa preču un pakalpojumu groza noteikšanai un tās aprobāciju (Iztikas minimuma grozs).

Apspriede notiks Labklājības ministrijas telpās - 2018. gada 24. aprīlī plkst.10.00, Skolas ielā 28, Rīgā, 2.korpusa ēkā, 11. kabinetā. Lūdzam iepriekš pieteikt dalību sanāksmei, atsūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot informāciju par pārstāvjiem (vārds, uzvārds, telefona numurs), kuri piedalīsies Apspriedē, līdz 2018. gada 23. aprīlim plkst.17.00, kā arī ziņot par jautājumiem, kas rodas, gatavojoties Apspriedei.

Ieinteresēto piegādātāju sanāksmē var piedalīties jebkurš ieinteresētais pretendents - gan kā fiziska persona (pārstāvot sevi kā pētnieku), gan kā juridiska persona, kura var piedāvāt izstrādāt, kādu no Iztikas minimuma groza īstenošanai nepieciešamajiem posmiem (daļu no uzdevumiem).

LM ir ieinteresēta izstrādāt jaunu Iztikas minimuma grozu, izmantojot proporcionālo jeb kombinēto Iztikas minimuma groza noteikšanas modeli, ņemot pārtikas daļu kā pamatu šajā vietnē iespējams iepazīties ar līdzīgi izmantotu pieeju Igaunijā, kas nav uzskatāma par galējo variantu.

Apspriedes laikā vēlamies noskaidrot pētnieciskās jomas gatavību veikt šādu pētījumu, pieejamos resursus pētījuma izpildei un tā īstenošanai nepieciešamos nosacījumus. Provizoriski Iztikas minimuma groza izstrādes nodrošināšanai būtu nepieciešams piesaistīt vadošo pētnieku ar pieredzi un izpratni par minimālo patēriņu un tā sociālajiem aspektiem vai par iedzīvotāju preču un pakalpojumu patēriņa struktūru, paradumu analīzi, uztura speciālistu, ekspertu ekonometrijā, sociālās iekļaušanas pētnieku, juristu.

Ieinteresētajiem piegādātājiem iespējams iepazīties ar sākotnējo tehniskās specifikācijas uzdevumu un kvalifikācijas prasībām Iztikas minimuma groza īstenošanai šeit word.gif - 648 B

Apspriede ar ieinteresētajiem piegādātājiem tiks protokolēta, informācija par Apspriedes dalībniekiem un pārskats par Apspriedē pieņemtajiem lēmumiem tiks publicēts LM mājaslapā.

Prezentācija un Protokols pdf.gif - 641 B 

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 67021558