Jaunumi

Aicinām uz ikgadējo starptautisko konferenci “No vardarbības brīva rītdienas sabiedrība. Cietušā tiesību nodrošināšana un vardarbības veicēja saukšana pie atbildības”, kas notiks š.g. 24. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Iekšlietu ministrijā, Čiekurkalna 1. līnijā 1, Rīgā.

Konferences mērķis ir izvērtēt paveikto un dalīties ar labo praksi starpinstitucionālajā sadarbībā ģimenes vardarbības novēršanai un apkarošanai.

Konferencē eksperti no Latvijas, Īrijas, Francijas un Nīderlandes dalīsies pieredzē par tiesisko regulējumu, lai nodrošinātu cietušo tiesības un sauktu pie atbildības vardarbības veicējus. Šī gada konferencē īpaša uzmanība tiks pievērsta emocionālajai vardarbībai.

Konferences darbnīcās vērtēsim starpinstitucionālo sadarbību, praktiski analizējot darbu vardarbības veicēju saukšanai pie atbildības, tostarp nodrošinot rehabilitāciju. Konference notiks klātienē, nodrošinot tiešsaistes translāciju.

Informējam, ka dalību klātienē nodrošināsim secīgi pirmajiem 100 reģistrētajiem dalībniekiem. Lai pieteiktos dalībai konferencē, lūdzam līdz š.g. 21. novembrim aizpildīt pieteikuma anketu šeit.

Konferences darba valodas: latviešu un angļu, tiks nodrošināta sinhronā tulkošana. Konferences noslēgumā tiks izsniegts apliecinājums par dalību.

Vairāk informācijas, rakstot uz ina@marta.lv