Preses relīzes

Piektdien, 5. jūlijā, lai iepazītos ar Latvijas pieredzi sociālajā jomā un sociālo pakalpojumu nodrošināšanā, Latvijā uzturēsies Ukrainas sociālās politikas ministre Oksana Žolnoviča. Ministrei par šiem jautājumiem ir paredzēta tikšanās un saruna ar labklājības ministru Uldi Auguli, kā arī viņa viesosies dažās Latvijas sociālās aprūpes iestādēs, tai skaitā Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari”, kur rehabilitācijas pakalpojumus saņem arī Ukrainas karaviri.

Viešņa apmeklēs Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāli “Teika”, kā arī Latvijas Samariešu apvienības pārziņā esošo sociālās aprūpes centru “SenRīga”, kas ir pirmais ģimeniskas pieejas sociālais aprūpes centrs Latvijā, kas veidots pilsētvidē.

Ar Latvijas pieredzi cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionēšanas traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū ministre tiks iepazīstināta Sociālās integrācijas valsts aģentūrā un nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari”. Mūsu pieredze šajā jomā Ukrainai ir īpaši svarīga, jo valstī joprojām notiek Krievijas izraisītā karadarbība.