Informācija presei

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 2. februārī, dosies reģionālajā vizītē uz Liepāju un Dienvidkurzemes novadu. Liepājā ministrs tiksies ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes vadību un sociālās jomas speciālistiem. Pēc tam apmeklēs biedrību “Dižvanagi”, kas nodrošina rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar invaliditāti un atbalstu bērnu ģimenēm.

Vēlāk ministrs apskatīs uzņēmumu AE Partner, kurā nodarbināti vairāk nekā 500 cilvēku un kas jau vairāk nekā 20 gadus nodarbojas ar automatizācijas un vadības sistēmu ražošanu. Ministrs apmeklēs arī privāto sociālās aprūpes centru “Rūre” un bērnu atbalsta centru “Dzintari”, kas uzbūvēts deinstitucionalizācijas projekta ietvaros, nodrošinot ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem vecumā no diviem līdz 18 gadiem.

Dienas otrajā pusē Uldis Augulis Grobiņā viesosies organizācijā “Tabitas sirds”, kas ir kristīga labdarības organizācija ar mērķi palīdzēt ģimenēm un vientuļiem cilvēkiem grūtā brīdī un šobrīd palīdz arī bēgļiem no Ukrainas. Ministrs apmeklēs arī biedrību "Aizputes Samarietis", atbalsta centru "Roku Rokā" un uzņēmumu “Via Vitalite".