Preses relīzes

Noslēgusies Labklājības ministrijas rīkotā erudīcijas spēle “Lielā Eiroviktorīna” 10. un 11. klašu skolēniem. Tā bija iecerēta ne tikai kā lielisks veids, lai pārbaudītu skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību (ES) un ES fondu ieguldījumu labklājības jomā, bet arī, lai dažādotu mācību vielu un procesu. Viktorīna tika izspēlēta no 2. līdz 13. novembrim katrai klasei ērtā laikā attālināto mācību ietvaros.  Kopumā viktorīnā piedalījās 55 klases no 46 Latvijas skolām.

Apkopojot rezultātus, Vidzemē par labāko atzīta Valmieras Valsts ģimnāzijas 10.C klase, Rīgā uzvarēja Rīgas Hanzas vidusskolas 11.A  klase, Zemgalē – Zemgales vidusskolas 10.A klase, Kurzemē – Saldus vidusskola 11.E klase, bet starp Latgales skolām viktorīnā labākā bija Daugavpils 9. vidusskolas 11.A klase.

Rīgas un katra reģiona erudītākā klase ieguvusi 250 eiro naudas balvu kādai kopīgai klases aktivitātei. Turklāt klase, kura savā erudīcijā izrādījusies visātrākā Latvijā – Valmieras Valsts ģimnāzijas 10.C klase – kā balvu par to ieguvusi vēl papildu 250 eiro.