Preses relīzes

Sociālo dienestu vadītāji vasaras skolā “Saziņa ar medijiem un politikas veidotājiem” ir papildinājuši un nostiprinājuši savas prasmes par komunikāciju ar žurnālistiem un politikas veidotājiem. Vasaras skolu organizēja Labklājības ministrija no 12. līdz 14. jūnijam.

“Jau vienpadsmito gadu organizējam vasaras skolu sociālā darba speciālistiem. Šogad Sociālo dienestu vadītāji apguva gan teorētiskas, gan praktiskas prasmes kā runāt ar žurnālistiem un politikas veidotājiem. Ir svarīgi iegūt pārliecību par savām prasmēm, lai komunikācija par sociālo pakalpojumu nepieciešamību būtu skaidra un argumentēta,” uzsver Labklājības ministrijas Sociālā darba un sociālās palīdzības politikas departamenta direktore Ilze Skrodele-Dubrovska.

Vasaras skolas ietvaros Sociālo dienestu vadītāji guva pārdomas rosinošas atbildes uz jautājumiem to, kā iepazīstināt ar sociālo darbu,  palīdzēt izprast, kādas funkcijas veic sociālais dienests, arī kā definēt prioritātes un pie tām pieturēties.

Vasaras skola tika organizēta Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021. – 2027. gadam Eiropas Sociālā fonda Plus 4.3.5.4. pasākuma projekta “Profesionāla un mūsdienīga sociālā darba attīstība” ietvaros.

Foto

Video