Preses relīzes

Ceturtdien, 8. jūnijā, plkst. 12.00 mediju pārstāvjus aicinām uz preses konferenci par Labklājības ministrijas plānoto jauno pieeju bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Preses konferencē piedalīsies:

  • labklājības ministre Evika Siliņa;
  • Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) ģenerālsekretāra īpašā pārstāve vardarbības pret bērniem jautājumos dr. Nadžata Māla M’džida (Najat Maalla M´jid).

Ministre informēs par savām nākotnes iecerēm un aktivitātēm, lai pilnveidotu bērnu tiesību ievērošanu un iedzīvināšanu ne tikai politiskajos dokumentos, bet arī ikdienas praktiskajā dzīvē, uzsverot, ka nepieciešama visu iesaistīto pušu atbildīga līdzdalība. Savukārt ANO ģenerālsekretāra īpašā pārstāve sniegs ieskatu un aktuālo informāciju par bērnu tiesību jautājumiem un cīņu pret vardarbību pret bērniem Eiropā un pasaulē, kā arī iezīmēs svarīgākās tendences kopējā jomas attīstībā, kas būtu noderīgas arī Latvijai.

Pirms preses konferences notiks Bērnu lietu sadarbības padomes sēde, kurā plānots diskutēt par  bērnu tiesību aizsardzību Latvijā – šī brīža situāciju, izaicinājumiem un tuvākās nākotnes darbībām, lai uzlabotu bērnu situāciju Latvijā.

Preses konference notiks Skolas ielā 28, Rīgā. Mediju pārstāvji aicināti pieteikties dalībai līdz ceturtdienas, 8. jūnija, plkst. 10.00 uz e-pastu LM.prese@lm.gov.lv